ecomotorbike.es

Polonia-romania 3-1

Video | Polonia - România 3-1. Prea mici pentru Lewa! A

Naționala de fotbal a României a fost învinsă de formația Poloniei cu scorul de 3-1, sâmbătă seara, pe stadionul "Narodowy" din Varșovia, în Grupa E a preliminariilor Cupei Mondiale de fotbal din 2018. În urma acestui rezultat, Polonia a făcut un pas mare către turneul final din Rusia, în timp ce România este ieșită practic și din cursa pentru locul doi, fiind la zece puncte

CM 2018, preliminarii: Polonia - Romania 3-1/ Mondialul se

polonia romania 3-1. Penalty-uri pe bandă rulantă la naţionala României. Cristi Săpunaru este liderul negativ . Daum nu îşi dă demisia: "Toată lumea în Bucureşti îmi spune ". Ce spune de calificare . România îi spune "ADIO" Rusiei! Şansele de calificare la Mondial au scăzut spre 0

polonia-românia 3-1 - Cele mai Noi Știri | Libertatea

Echipa naţională a fost învinsă de selecţionata Poloniei, scor 3-1, la Varvoşia, în Grupa E de calificare la Cupa Mondială din 2018. Golurile polonezilor au fost marcate de Lewandowski.

polonia romania 3-1: 3 articole - Digi Sport polonia-romania 3-1

Polonia - România 3-1. Prea mici pentru Lewa! A reușit un hat-trick și ne-a arătat că ”n-avem față” de Rusia. România mai are şanse minime de a ajunge la Mondialul de la anul după eşecul de la Varşovia. Tricolorii au pierdut în Polonia, scor 1-3,

Romania 0 - 3 Poland |2018 Russia World Cup| - YouTube

POLONIA - ROMANIA 3-1. Adio, Mondial! VEZI CLASAMENTUL Publicat: Sâmbătă, 10 Iunie 2017 23:55 // Actualizat: Duminică, 11 Iunie 2017 06:35 // Sursa: romaniatv.net Autor: Filip Stan

Polonia - România 3-1, în preliminariile Cupei Mondiale

Polonia – România 3-1! Daună totală! By Stefan Damian On iun. 10, 2017. 0 206. Share. Deplasarea din Polonia era din start, cea mai dificilă pentru echipa națională de fotbal a României. Cu o zestre de puncte săracă dar cu un camion de regrete în spate, jucătorii echipei naționale au promis că nu vor merge în Varșovia ca mieii

Polonia – România 3-1! Daună totală! | Public News FM polonia-romania 3-1

Polonia - Romania 3-1 Castigatoarele celor 9 grupe de calificare obtin dreptul de a juca la Campionatul Mondial de fotbal, in timp ce 8 din cele 9 ocupante ale locurilor secunde vor disputa un baraj, in dubla mansa. Principalele momente ale meciului Polonia vs Romania:

polonia romania 3-1: 3 articole - Digi Sport

Polonia — România 3-1 (1-0) Au marcat: Robert Lewandowski (29 — penalty, 57, 62 — penalty), respectiv Bogdan Stancu (77). Varșovia, Stadionul Narodowy: 57.128 spectatori Preliminariile Cupei Mondiale 2018 — Grupa E. Au evoluat echipele: Polonia: 1. Wojciech Szczesny — 20. Lukasz Piszczek, 4. Thiago Cionek, 2. Michal Pazdan, 3.

Polonia Romania 3 1 Rezumat meci HD 10 06 2017 - YouTube

Minutul 90+3. Meciul s-a încheiat. Scor final: Polonia-România, 3-1. Minutul 90. Vor fi trei minute de prelungiri. Minutul 77. Polonia-România, scor 3-1. A marcat Bogdan Stancu pentru tricolori. Minutul 72. Schimbare în echipa Poloniei. Karol Linetty este înlocuit de Arkadiusz Milik. Minutul 63.

Preliminariile CM 2018: Polonia - România 3-1 polonia-romania 3-1

Polonia – România 3-1, în preliminariile CM 2018

POLONIA - ROMANIA 3-1, final de meci. În celelalte partide din grupă, Muntenegru a bătut Armenia cu 4-1, iar Danemarca s-a impus cu 3-1 în Kazahstan. Min. 76: GOOOL Romania, 3-1, înscrie Bogdan Stancu. Min. 62: Lewandowski reuşeşte tripla, din penalty, POLONIA - ROMANIA 3-0. Min. 57, POLONIA - ROMANIA 2-0, acelaşi Lewandowski marchează.

Generația de Aur atacă la baionetă, după Polonia - România 3-1. ”Am fost dominați la toate capitolele”. Prunea: ”Să se spele pe cap cu el”.

POLONIA - ROMANIA 3-1. Adio, Mondial! VEZI CLASAMENTUL polonia-romania 3-1

Polonia – România 3-1, în preliminariile CM 2018. Reprezentativa României a pierdut partida de pe stadionul Narodowy din Varșovia. Bogdan Stancu a marcat pentru echipa noastră după ce Lewandowski a reușit un hat-trick. Două dintre reușitele atacantului polonez au venit din penalty.

Polonia-România, 3-1. Șanse minime pentru Mondiale

După ce, mai întâi, Simona Halep a pierdut șansa istorică de a câștiga turneul de la Roland Garros, naționala de fotbal a României a fost învinsă și ea, sâmbătă seară, de Polonia, în meciul decisiv pentru calificarea la CM 2018, LIVE pe realitatea.net, scor 1-3. Lewandowski a făcut "tripla" (29 penalty, 57, 62 penalty), iar Bogdan Stancu a redus din diferență (77).