ecomotorbike.es

Sahtior castiga cupa uefa

Sahtior castigare liga campionilor - Ziare.com Şahtior Doneţk a câştigat Cupa UEFA - GALERIE FOTO. Echipa ucraineană Şahtior Doneţk, antrenată de Mircea Lucescu, a câştigat Cupa UEFA, învingând, miercuri, după prelungiri, scor 2-1 (1-1, 1-1), formaţia germană Werder Bremen, într-un meci disputat pe stadionul Şukru Saracoglu din Istanbul.
Sahtior castiga cupa ucrainei - ziare.com Antrenorul roman Mircea Lucescu a reusit un ultim trimf pe banca celor de la Sahtior Donetk, cucerind Cupa Ucrainei, in finala cu Zorya Lugansk, scor 2-0. - Toate articolele Ziare.com pe tema: Sahtior castiga cupa ucrainei
Mircea Lucescu si Rat au luat Cupa UEFA! Sahtior 2-1 SAHTIOR CASTIGA CUPA UEFA! Min.120 Pizarro marcheaza pentru Werder dar cantalejo anuleaza reusita nemtilor pentru fault in atac! Min.118 Mircea Lucescu este aproape de cea mai mare performanta a carierei! Min.115 Rat se resimte dupa o intrare tare a grecului Tziolis.
VIDEO / Lucescu şi Raţ au câştigat Cupa UEFA cu Şahtior! sahtior castiga cupa uefa Antrenorul roman Mircea Lucescu a reusit un ultim trimf pe banca celor de la Sahtior Donetk, cucerind Cupa Ucrainei, in finala cu Zorya Lugansk, scor 2-0. - Toate articolele Ziare.com pe tema: Sahtior castiga cupa ucrainei
Şahtior Doneţk a câştigat Cupa UEFA | Money sahtior castiga cupa uefa Sahtior a reusit sa castige Cupa UEFA dupa un meci nebun contra lui Werder. Primul antrenor roman care castiga Cupa UEFA sau primul antrenor care sa duca pretiosul trofeu in Ucraina. Fotbalul l-a rasplatit pe Mircea Lucescu. Min 97: GOOOL Sahtior!
Cupa UEFA/ Mircea Lucescu: Nu suntem favoriti, fiecare În urma acestui succes, Şahtior a cucerit pentru prima oară în istorie Cupa UEFA, în timp ce Werder rămâne cu un singur trofeu european, Cupa Cupelor (1992). Totodată, graţie acestei vitorii, Mircea Lucescu a câştigat a doua sa finală europeană, după ce în 2000, pe vremea când pregătea pe Galatasaray, şi-a trecut în palmares Supercupa Europei.
Şahtior Doneţk a câştigat Cupa UEFA | Money Sahtior Donetk, echipa pregatita de Mircea Lucescu, paraseste in genunchi editia 2015/2016 a Ligii Campionilor, dupa o infrangere la Paris. "Minerii" au fost invinsi cu scorul de 2-0 de catre PSG si raman cu o singura consolare, calificarea in saisprezecimile Europa League. - Toate articolele Ziare.com pe tema: Sahtior castigare liga campionilor
Sahtior - Werder 2-1/ Il Luce, imparatul Bosforului Lucescu a devenit astfel primul antrenor roman care castiga Cupa UEFA. A asteptat 31 de ani acest moment care l-a inclus in galeria romanilor castigatori, alaturi de Stefan Covaci si Emeric Ienei. Inainte de a urca in tribuna ca sa ridice cupa alaturi de jucatorii sai, Mircea Lucescu a luat steagul Romaniei de la fiul sau Razvan si l-a fluturat in fata zecilor de mii de fani.
SAHTIOR-RAPID 0-1 - YouTube În urma acestui succes, Şahtior a cucerit pentru prima oară în istorie Cupa UEFA, în timp ce Werder rămâne cu un singur trofeu european, Cupa Cupelor (1992). Totodată, graţie acestei vitorii, Mircea Lucescu a câştigat a doua sa finală europeană, după ce în 2000, pe vremea când pregătea pe Galatasaray, şi-a trecut în palmares Supercupa Europei.
Finala 2009: Sahtior - Werder - Page 2 sahtior castiga cupa uefa Antrenorul roman Mircea Lucescu a reusit un ultim trimf pe banca celor de la Sahtior Donetk, cucerind Cupa Ucrainei, in finala cu Zorya Lugansk, scor 2-0. - Toate articolele Ziare.com pe tema: Lucescu castiga cupa uefa
Sahtior castiga cupa ucrainei - ziare.com Antrenorul Mircea Lucescu şi fundaşul Răzvan Raţ au câştigat Cupa UEFA cu Şahtior Doneţk. Formaţia ucraineană, prima care a ajuns vreodată în finala Cupei UEFA, chiar la ultima ediţie a acestei competiţii, a învins în finala de la Istanbul formaţia germană Werder Bremen, scor 2-1, după prelungiri. Lucescu este primul antrenor român care câştigă Cupa UEFA şi ultimul care
Sahtior castigare liga campionilor - Ziare.com Sahtior Donetk, echipa pregatita de Mircea Lucescu, paraseste in genunchi editia 2015/2016 a Ligii Campionilor, dupa o infrangere la Paris. "Minerii" au fost invinsi cu scorul de 2-0 de catre PSG si raman cu o singura consolare, calificarea in saisprezecimile Europa League. - Toate articolele Ziare.com pe tema: Sahtior castigare liga campionilor
Vlad Rotaru: Sahtior a castigat Cupa UEFA! Sahtior a castigat Cupa UEFA! Echipa antrenata de Mircea Lucescu. Santior Donetk a castigat in urma cu putine momente Cupa UEFA Ucrainenii i-au invins in finala, cu scorul de 2-1 (1-1, 1-1) pe nemtii de la Werder Bremen, dupa 120 minute de joc
din ce volum face parte moara cu norocconcurs coca colavoucher rabla electrocasnice 2019tragerea loto 5 din 40ipj hunedoara posturi scoase la concursnr loto 18 martiebingo free onlinegenerator numere aleatoare loto poloniapufuleti lotoistoric numere castigatoare loto 6 din 49handbal feminin poloniavoucher vacanțăloto hong kong 6 49 rezultatebere timisoreana concurs 2018poze cu jocuri de noroc